Click to order
Сир Російський

Купити сир російський

Сир російський — продукт, виготовлений із пастеризованого коров'ячого молока із сичужними ферментами. Це улюблена закуска, а також чудовий додаток до бутерброду, салату, сирної тарілки. Продукт виробляють у всіх країнах СНД. Наприклад, є сир російський Брест-Литовський, випущений у Білорусі. Також його виготовляють у країнах Прибалтики.

Склад російського сиру

Жирність препарату дорівнює 50 %. Російський сир, склад якого включає багато цінних компонентів, корисно використовувати регулярно. Він насичений білками та жирами. Відмінність у відсотковому та натуральному вмісті жиру пов'язана з тим, що відсоток виявляється в сухій речовині, а натуральна — у готовому продукті.

Російський сир, склад якого включає насичені, а також моно-і поліненасичені жирні кислоти, дуже корисний здоров'ю. Білки визнані повноцінними, у складі єнезамінні амінокислоти.

Склад сиру російський включає вуглеводи, вітаміни А, D, В, Е. Ще ньому є мінеральні речовини. Калорійність цієї корисної продукції дорівнює 364 ккал на 100 г.

Використання в кулінарії

Сир російський, ціна якого цілком доступна, застосовується в кулінарній справі. Продукт жирний, тому легко плавиться. Він натирається для панірування, піци, запіканок. Плавлений сир російський смачний та ніжний.

Його вживають так:
  • окрема закуска;
  • сирна тарілка;
  • створення салатів, закусок, гарнірів;
  • приготування супів;
  • отримання начинки у випічці.
Якісні російські сири мають ніжну кислинку. Вони чудово гармонують із горіхами, оливками, виноградом, ягодами, медом, кавою, винами.

Вибір та зберігання

Перш ніж купити російський сир, його необхідно правильно вибрати. Тільки якісний продукт корисний та смачний. Потрібно читати склад. Важливо, щоби там були рослинні жири.

Сир російський купити нескладно, адже пропонується великий асортимент продукції. При цьому, слід звертати увагу на якість, зовнішній вигляд, упаковку. Тільки новий продукт позитивно впливає на організм.

Важливо оцінити зріз головки:
  • сирна маса має бути рівномірною;
  • в "очах" не повинна бути сироватка;
  • неприпустима наявність цвілі;
  • мають бути відсутні ознаки підсихання.
Російські тверді сири мають легку кислинку. Важливо, щоби не було сторонніх запахів. Тільки така продукція вважається якісною.
Ще важливо зважати на вартість. Не можна купити дешевий якісний сир російський — ціна за 1 кг якісної продукції трохи вище за середню ринкову.

Пропонується фасована продукція. Сир твердий російський, ціна якого за 100 г вигідна, найчастіше постачається в невеликих упаковках. Це безпечний та зручний формат. Якщо вибирати нарізаний російський сир, ціна за кг трохи підвищується.

Зберігати продукцію треба у холодильнику за +2…+6 градусів протягом місяця. Але краще вибирати відрізи, вакуумні упаковки. У разі термін придатності збільшується до 2 місяців. Ще такі упаковки зменшують ризик забруднення. Саме такі умови має сир Брест-Литовськ російський. Вони ж діють і для інших продуктів.

Сир твердий російський — цінний продукт, який можна вживати майже всім людям. Головне, необхідно дотримуватися норм. За добу достатньо 60–80 г сиру.

Вживати потрібно лише новий продукт. З огляду на те, що процес його виробництва довгий і складний, займатися цим вдома важко. Він популярний нашій країні, що пояснює високу конкуренцію виробників. Тому пропонується чимало якісних товарів за доступною ціною.

Придбати якісну сирну продукцію для подальшого продажу у магазинах та супермаркетах ви можете у нас. Ми турбуємося про своїх клієнтів, тому пропонуємо найякіснішу продукцію по найприємнішими цінами.