Click to order
Сир Польський

Купити польські сири

Польські сири мають свої особливості та переваги, у тому числі є багато хороших сортів. Молочні вироби залишаються однією з найпривабливіших категорій, є величезний вибір сиру, кислого молока, кефіру, йогуртів, молока, маслянки. Всі пропозиції відрізняються бездоганним смаком та лояльними цінами.

Польський сир є частиною традиційної кухні, де є доступні варіанти та пропозиції для гурманів. Для кожного сорту використовується своя технологія виробництва, тому забезпечується унікальність. Купити польський сир в Україні можна як заради його смакових особливостей, так і натурального походження сировини.

Найчастіше застосовується овече чи козяче молоко. Крем сир польський та інша продукція формується шляхом додавання бактеріальної закваски та ферментів. В результаті всі види набувають своєї особливості. Хорошим прикладом є королівський польський сир, для нього береться козяче молоко. Належить до сичужних напівтвердих і нагадує Маасдам.

Купити польський сир можуть усі охочі, він середній за твердістю, пружний та має виражений запах. Колір продукції від світло-коричневого до тону слонової кістки. Як і польський крем сир, він досить популярний. Поєднується з борошняною продукцією, м'ясом, овочами, має горіховий присмак.

Польський сир. Монкі

Монкі – це відома торгова марка у Польщі, яка вже тривалий час виробляє найсмачніші сири різних видів.

Нерідко багато хто вирішує для себе – куплю польський сир і спробую щось нове. У сирах Монкі поєднується смакове задоволення та користь. Вони можуть використовуватися як окремою закускою, так і додатковим інгредієнтом для інших страв.

Млекполь

Багато польських сирів в Україні високо цінують, зокрема це стосується сирів від марки Млекполь. Багато сирів цієї торгової марки є вершковими, але вона також випускає і польські тверді сири, і м'які сорти. Найпопулярнішими є: Гауда, Едам, Ліліпут, Норвезький, Золотий Мазур та інші.

Схожі сири пропонують у багатьох державах. Використовуються сири традиційно - для холодної категорії закусок, салати, як інгредієнт для бутерброда або в гарячих стравах. Особливо добре поєднується із помідорами, огірками, болгарським перцем.

Купити польський сир. Ліліпут (Liliput)

Варто зупинитись докладніше на цьому сорті сиру, бо він користується, мабуть, найбільшою популярністю серед усіх польських сирів.

Ліліпут має оболонку з воску та тверду форму. При цьому він відноситься до напівтвердих, для нього характерний солонуватий присмак, високий рівень жирності. Якість молочної продукції настільки висока, що її прирівнюють до випущеної на території Франції. Вершковий сир польський ніжний, він не отримує сторонніх добавок, тому смак насичений і чистий. Цей продукт попит отримав завдяки зручності для приготування канапе. Гармонує з горіхами молодих сортів, але щоб насолодитися палітрою сповна, варто поєднувати його з мигдалем, фундуком і кеш'ю.

Польські сири в Україні. Млековіта

Млековіта – це ще один дуже популярний бренд, який спеціалізується на випуску різних продуктів на основі молока.

Сири Млековіта можуть бути твердими та м'якими, це може бути навіть польський твердий сир із пліснявою. Вони можуть мати зовсім різний смак та текстуру. Найпопулярніші продукти бренду: Маасдамер, Полмлек, Чеддер, Брі та інші.

Сири Млековіта люблять і дорослі, і діти. Їх часто купують як смачні сувеніри. Вони можуть використовуватися як для бутербродів, так і для більш оригінальної подачі з різними фруктами: грушами, яблуками, апельсинами, можна додати ягід; медом, ковбасами. Ще сири цієї торгової марки можуть використовуватись як інгредієнт у салати та інші страви, де потрібен цей продукт, наприклад, у піці.

Сир польський РокПол

Польські сири варто купити кожному, в тому числі виділяється місцевий РокПол. Це сир із цвіллю, що дуже нагадує за своєю текстурою блакитні датські сири. Він має солоний, трохи гоструватий смак, з помірною терпкістю. Шматочки приємно тануть у роті, залишаючи відчуття м'якості та задоволення. Продукт має високу якість.

Апетитний сир варто подавати на закуску – до кави, чаю чи вина. Продаж сирів реалізується на ринках, у супермаркетах, у місцевих торговців, але найбільший вибір є у великих торгових центрах.

Де придбати польські товари, сир в Україні?

Придбати якісні польські сири для реалізації в онлайн або в офлайні можна у нас. Ми гарантуємо високу якість продукції, максимально швидку доставку по всій території України та приємні ціни. Ми також впевнені, що ваші постійні покупці оцінять новинки й повертатимуться до вас за ними ще.